Díky skvěle nastavené kariéře, můžeš prosperovat i ty
S veškerými činnostmi ti od základu pomůžu
Můžeš si vybudovat manažerskou kariéru se mnou v týmu
Arrow
Arrow
Slider

Převezmi otěže a s nimi kontrolu nad svým životem

NASTARTUJ SVOU KARIÉRU

Abychom se mohli realizovat ve všech oblastech našeho života, jsou rozhodně zapotřebí finance. A to nejen pro nás, ale taky pro lidi kolem nás. I to je důvodem stabilní kariéry ve finančnictví.

Pomáhám lidem rozmnožit jejich finance, jmění i majetek. Díky svému vzdělání dokážu zapojit cesty, o kterých 95% populace nemá ani ponětí. Jestli toužíš po prosperující a stabilní kariéře, dokážu to naučit i tebe.

Zhodnocení finančního kapitálu pro koupi nemovitosti

Zhodnocení volných prostředků na vašem účtu

Vytváření rezerv

investiční nemovitosti

Zhodnocení finančního kapitálu pro koupi nemovitosti

Zhodnocení volných prostředků na vašem účtu

Vytváření rezerv

investiční nemovitosti

CO O MĚ ŘÍKAJÍ:

Adam se na práci v poradenství připravoval studiem finančního managementu. Díky svým znalostem a přehledu na finančním trhu je špičkový odborník, který vždy najde svým klientům nejlepší možné řešení. Adam dělá z poradenství poctivé řemeslo a jeho klienti ve spolupráci s ním bohatnou a těší se finančně zabezpečené budoucnosti.
Michal Rückel
Obchodní ředitel
S prací pan Kašky jsem byla nadmíru spokojená. Zajistil nám nejvýhodnější zajištění našich příjmů a vše nám trpělivě vysvětlil a zodpověděl veškeré otázky. Je radost spolupracovat s takovými lidmi.
Veronika Řičařová Luňáková
Farmaceutka
S panem Adamem Kaskou jsem spokojená a spolupracujeme spolu již od roku 2015. Ze začátku jsem byla hodně paličatá, ale vše mně vysvětlil a ukázal porovnání všech smluv a máme novou pojistku na děti a spokojenost i čerpaní z ní je naprosto super! Dále se nám společně podařilo snížit splátky na úvěru a ušetřil nám tak spoustu peněz. Pan Adam Kaška se sám ozval po nějaké době a probraly jsme, jak smlouvy doupravit, aby byly zase dobře připravené pro případné čerpání a nemusely jsme se nervovat, jestli nám např.: pojistka pokryje či nepokryje náklady. Takhle jsem v klidu a vím, že bude-li čerpání, bude vše OK jako doposud.
Markéta Majorošová
Konzultantka business zákazníků T-Mobile

Dosáhni prosperity díky dynamicky rostoucí kariéře