Dokážu pro vás sjednat hypotéku, která se zaplatí sama
Investujeme do nemovitostí s vybavením pro celou rodinu
Zhodnotím vaše prostředky pro vytvoření finanční svobody
Arrow
Arrow
Slider

Přestaňte s ubíráním vašich peněz, raději je rozmnožte

ROZMNOŽTE SVÉ JMĚNÍ I MAJETEK

Abychom rozmnožili svůj majetek, je třeba pravidelně zhodnocovat své jmění. Až je dostatečně velké, můžeme své peníze vložit do nových příjmů, jako jsou třeba investiční nemovitosti.

Pomáhám klientům nastavit hypotéku, která se zaplatí sama, zhodnocovat jejich peníze, nebo pravidelnými investicemi dosáhnout vybudování opravdové finanční rezervy. Rád pomůžu rozmnožit peníze i vám.

Zhodnocení finančního kapitálu pro koupi nemovitosti

Zhodnocení volných prostředků na vašem účtu

Vytváření rezerv

investiční nemovitosti

Zhodnocení finančního kapitálu pro koupi nemovitosti

Zhodnocení volných prostředků na vašem účtu

Vytváření rezerv

investiční nemovitosti

CO O MĚ ŘÍKAJÍ:

Adam se na práci v poradenství připravoval studiem finančního managementu. Díky svým znalostem a přehledu na finančním trhu je špičkový odborník, který vždy najde svým klientům nejlepší možné řešení. Adam dělá z poradenství poctivé řemeslo a jeho klienti ve spolupráci s ním bohatnou a těší se finančně zabezpečené budoucnosti.
Michal Rückel
Obchodní ředitel
S prací pan Kašky jsem byla nadmíru spokojená. Zajistil nám nejvýhodnější zajištění našich příjmů a vše nám trpělivě vysvětlil a zodpověděl veškeré otázky. Je radost spolupracovat s takovými lidmi.
Veronika Řičařová Luňáková
Farmaceutka
S panem Adamem Kaskou jsem spokojená a spolupracujeme spolu již od roku 2015. Ze začátku jsem byla hodně paličatá, ale vše mně vysvětlil a ukázal porovnání všech smluv a máme novou pojistku na děti a spokojenost i čerpaní z ní je naprosto super! Dále se nám společně podařilo snížit splátky na úvěru a ušetřil nám tak spoustu peněz. Pan Adam Kaška se sám ozval po nějaké době a probraly jsme, jak smlouvy doupravit, aby byly zase dobře připravené pro případné čerpání a nemusely jsme se nervovat, jestli nám např.: pojistka pokryje či nepokryje náklady. Takhle jsem v klidu a vím, že bude-li čerpání, bude vše OK jako doposud.
Markéta Majorošová
Konzultantka business zákazníků T-Mobile

Starejte se o růst svého jmění i majetku, prozradím jak